responsive

 

 

 

Karayolu

Binek, büyük araç, özel araç-ekipmanlar ve iş makinelerinin kullanıldığı sektörlerde müşterilerimizin ihtiyacına göre periyodik bakım, yedek parça ve teknik servis hizmetlerini, tecrübeli ve deneyimli teknik personelimiz ile destekleyerek üstün hizmet kalitesi farklılığı oluşturmaya çalışıyoruz.

 

 

 

Metro Ve Demiryolu

Raylı taşımacılığın geliştiği ve teknolojik büyüme kaydettiği ülkemizde demiryolu araçlarının, karoser yenileme, revizyon ve bakım-onarım hizmetlerini vererek sektörde uzman kadromuz ile ülkemize ve değerli müşterilerimize katkı sağlamayı hedefliyoruz.

 

Extended-shortcodes-pack

seo

 

 

 

Liman

Limanlarda kullanılan araç, vinç ve ekipmanlarına; liman hizmetlerini aksatmadan sürekli çalışır vaziyette kalmalarını sağlayıcı bir bakım anlayışı ile hızlı, yalın, esnek ve teknik yeterliliği yüksek bakım-onarım hizmetleri vermeye çalışıyoruz.

 

 

 

Endüstriyel Tesisler

Üretim ve yardımcı hizmet tesislerinde; üretim ve hizmet anlayışının farkında olan teknik kadromuzla, müşterilerimizin ihtiyaçlarına uygun şekilde, periyodik ve koruyucu bakım faaliyetlerini de içine alan, onların makine ve ekipmanlarına sahip çıkan, verimliliklerini artıran bir anlayış ile bakım-onarım hizmetleri vermeye çalışıyoruz.

 

 

 

visual-content-composer

contact-form

 

Hava Yolu

Havayolu yer hizmetleri kapsamında kullanılan araç ve ekipmanların periyodik bakım ve yedek parça teminlerinde tecrübe ve teknik birikimimiz ile müşterilerimize çözüm ortağı olmayı sağlıyoruz.